3
DSC_4788

Cursa de Muntanya:

Recorregut de 21 km

 Aquí podeu veure  els temps dels primers participants de la V cursa

                                      MASCULINS

              DORSAL                                                                                                               TEMS
Nº 1     100                   ALEIX CUNILLERA CAPSIR             1:37:18
Nº2     116                       DAVID ADAN FREIXES                  1:38:17
Nº 3   10                          SERGIO SANCHEZ PIN                  1:38:34

                                            FEMENI

Nº1  66                                ANA VIU SOTO                              2:23:59
Nº2  51                              OLIVIA RODRIGUEZ                    2:26:39
Nº 3 42               GEMMA GERBOLÈS IGLESIAS               2:27:40

VETERANS

          9                           ALBERTO GUTIERREZ PAEZ           1:38:40
         58                             ARANCHA GARCIA MORTE         2:28:48

PRIMERS LOCALS

                                        JULIAN GUINART                    1:54:25
                                        SANDRA PERAL                        2:38:30
                                                     CLASIFICAÇIO GENERAL
1, 100 Aleix Cunillera Capsir 1:37:18 1:37:18 SenM-1 Club Muntanyenc L’Hospital
2, 116 David Adan Freixes 1:38:17 1:38:17 SenM-2 Blue Motors
3, 10 Sergio Sanchez Pin 1:38:24 1:38:24 SenM-3 C.A. Taymory-Spiridon
4, 9 Alberto Gutierrez Paez 1:38:40 1:38:40 M40-1
5, 12 Oscar Jiménez Campos 1:40:04 1:40:04 M40-2 C.A.Taymory-Spiridon
6, 13 Emilio Fernandez Puente 1:44:15 1:44:15 SenM-4 Runners Sant Adria
7, 8 Daniel Baena Mirabete 1:44:16 1:44:16 SenM-5 U.G.E. Badalona
8, 220 Albert Ferrer 1:47:44 1:47:44 M40-3
9, 215 Hector Pavia Ferrer 1:48:02 1:48:02 SenM-6
10, 14 Diego Sanchez Ciurana 1:48:41 1:48:41 M40-4 C.A.Coty
11, 11 Josep Roig Martos 1:49:31 1:49:31 SenM-7
12, 112 Manuel Dos Santos Dos Santos 1:51:11 1:51:11 SenM-8 Runnair
13, 18 Carlos Patarro Garcia 1:51:12 1:51:12 SenM-9 Runnair
14, 17 Oliver Palacios Arroyo 1:53:54 1:53:54 M40-5 Born To Run
15, 1 Julian Guinart Agustín 1:54:25 1:54:25 M40-6 Ríos Running Les Franquess
16, 91 Carlos Andrés Vergel González 1:54:27 1:54:26 SenM-10 Zapatillas Rotas
17, 25 Alfredo San Victoriano Candalija 1:54:59 1:54:59 SenM-11 Sanvi Team
18, 94 Lambert Roca Segarra 1:56:13 1:56:13 M40-7 L’Aire Granollers
19, 219 Simon Fernández Chaves 1:56:56 1:56:56 M40-8 Clan Mctrail
20 15 Toni Capilla Palacios 1:56:58 1:56:57 M40-9
21, 23 Paco Castillo Carrascal 1:57:37 1:57:37 M40-10 Palleja
22, 103 Raúl Jiménez Fernández 1:57:58 1:57:58 SenM-12 Chakotan Team Runners
23, 73 Daniel Ramos Ribas 1:59:40 1:59:40 SenM-13
24, 222 Salvador Valeri Sala 1:59:51 1:59:51 M40-11
25, 85 Victor Reguera Sanchez 2:00:33 2:00:33 SenM-14 Independent
26, 19 Pedro J. Manzano Perez 2:01:06 2:00:55 SenM-15 Ríos Running Les Franquesa
27, 80 Jaume Casado Cots 2:01:23 2:01:19 M40-12 Shibumi Runner
28, 20 Aurelian Oancea 2:01:44 2:01:44 SenM-16 Xipiruns.Cat
29, 24 Mateo Sanchez Garcia 2:02:52 2:02:44 M40-13 Independiente
30, 27 Joan Nadal Suarez 2:03:15 2:03:14 M40-14 Nari-Nan
31, 6 Juan Carlos Tello 2:03:23 2:03:23 M40-15 La Roca Solidari
32, 16 Raul Romero Gomez 2:03:39 2:03:38 M40-16 Bcn Trail Runners
33, 22 Daniel Romero Martínez 2:03:55 2:03:54 M40-17 Undan
34, 111 Jordi Espinar Subirats 2:04:25 2:04:23 SenM-17
35, 69 Jaume Casadevall Cardó 2:04:29 2:04:24 SenM-18
36, 87 Rafa Rios Garcia 2:04:30 2:04:29 SenM-19 Nenazasrunning Club
37, 78 Daniel Puigdollers Betorz 2:05:15 2:05:15 M40-18 C.A. Taymory-Spiridon
38, 95 David Sánchez Rodríguez 2:08:16 2:08:16 M40-19 Tpm
39, 96 Diego Rosales 2:08:16 2:08:16 M40-20 Tpm
40, 29 Simón Abellán Cardona 2:09:04 2:08:55 SenM-20 Unhappy Coixos
41 ,37 Jordi Nova Padial 2:10:10 2:10:06 SenM-21 Runing Taquígrafo
42, 221 David Gubern 2:10:43 2:10:42 M40-21
43,, 217 Javier Martin Soria 2:11:57 2:11:52 M40-22 Cami Dels Ibers Trailrun
44, 108 Pere Arcos Jerez 2:12:10 2:11:58 SenM-22
45, 28 Jesus Frutos Ortega 2:13:36 2:13:33 M40-23 Club Natacio Granollers
46, 105 Francisco Ducros 2:13:42 2:13:39 SenM-23 Malift Mallorcatrail
47 ,207 Albert Garcia Dalmases 2:13:42 2:13:42 SenM-24
48 ,39 Lluis Fernandez Ruiz 2:15:25 2:15:25 M40-24
49, 36 Jose Ramon Jimenez Gonzalez 2:16:10 2:16:09 M40-25 Born To Run
50, 208 Llorenç Sanchez Soler 2:16:35 2:16:27 M40-26
51, 212 Carlos Marcos Tillo 2:17:04 2:17:00 M40-27
52, 21 Xavi Font Gonzalez 2:17:10 2:17:09 SenM-25
53, 109 Josep M. Basart Muñoz 2:18:11 2:18:05 M40-28
54, 110 Jose Ramon Fernandez Trespalacios 2:18:18 2:18:18 M40-29 Trailrunner Store
55, 32 Jordi Lucia Oliveras 2:18:31 2:18:16 M40-30 Runners Sant Adria
56, 2 Lluis Sanchez 2:19:14 2:19:12 M40-31
57, 43 Toni Aranda 2:19:30 2:19:23 M40-32
58, 114 Robert Perez Bartolome 2:20:26 2:20:12 SenM-26 Red Team
59, 102 Rafa Jiménez Fernández 2:21:00 2:20:59 M40-33 Chakotan Team Runners
60, 7 Jordi Lopez Lopez-Canigo 2:22:53 2:22:32 M40-34 Els Mes Cuquis
61, 104 Jaime Siguenza Sanchez 2:23:18 2:23:02 SenM-27 Independent
62, 209 Enric Capella Cavallé 2:23:37 2:23:36 M40-35
63, 30 Bienvenido Alonso Gómez 2:23:52 2:23:47 SenM-28
64, 66 Ana Viu Soto 2:24:03 2:23:59 SenF-1
65, 214 Cristian Mulet Serrano 2:25:43 2:25:33 SenM-29
66, 41 Eduard Arrufí Hernández 2:26:00 2:25:54 M40-36
67, 51 Olivia Rodriguez 2:26:43 2:26:39 SenF-2 Bcn Trail Runners
68, 45 Javier Mesas 2:26:55 2:26:40 M40-37
69 ,53 Antonio Serrano Royo 2:27:11 2:26:58 SenM-30 Independiente
70, 74 Mario Ruso Camello 2:27:36 2:27:27 SenM-31
71, 35 Jairo Carretero San Jose 2:27:38 2:27:25 SenM-32 Somunics
72, 42 Gemma Gerbolés Iglesias 2:27:41 2:27:40 SenF-3 Bcteam
73, 75 Oscar Garcia Martinez 2:28:05 2:27:54 SenM-33
74, 26 Roxe Auque Garcia 2:28:25 2:28:23 SenM-34
75, 203 Adrián Leal López 2:28:25 2:28:25 SenM-35
76, 58 Arantxa Garcia Morte 2:28:51 2:28:48 SenF-4
77, 98 Eliseo Herrera Marti 2:29:35 2:29:26 M40-38
78, 59 Luis Manuel Martínez Diaz 2:30:09 2:29:55 M40-39
79 ,47 Juanjo Sánchez Moreno 2:30:22 2:30:14 M40-40
80 40 Alan Torrens Berenguer 2:30:32 2:30:19 M40-41 Madteam
81, 92 Fernando Blazquez Diaz 2:30:42 2:30:25 SenM-36
82, 101 Joan Molina Molina 2:31:32 2:31:11 SenM-37
83, 226 Ana Noguera 2:31:32 2:31:25 F40-1
84, 93 Edgar Alvarez De La Hera 2:31:32 2:31:11 SenM-38
85, 210 Pau Lancis Balasch 2:31:37 2:31:32 SenM-39
86, 211 Santi Lancis Vilaregut 2:31:43 2:31:37 M40-42
87, 52 Francesc Alemany Mateu 2:32:07 2:31:57 M40-43 Gpt Friends
88 ,38 Jose Luis Ruiz Dominguez 2:32:07 2:31:57 SenM-40 Corredors.Cat
89 ,72 Elia Ribas Puig 2:32:50 2:32:50 SenF-5
90, 223 Angel Luis Autel 2:35:17 2:35:01 M40-44
91, 46 Jose Angel Brajones Garcia 2:35:32 2:35:26 M40-45
92, 33 Matias Ripoll Daza 2:35:51 2:35:45 M40-46
93, 227 Israel Lopez 2:36:54 2:36:48 M40-47
94, 89 Daniel Escudero Miguelez 2:36:54 2:36:48 SenM-41
95 107 Alvar Lorca 2:37:41 2:37:39 M40-48
96, 50 Christian Lorca 2:37:42 2:37:39 M40-49
97 3 Sandra Peral Perez 2:38:30 2:38:18 SenF-6 Keyper
98, 206 Rafa Cordero Mourin 2:38:30 2:38:17 SenM-42
99, 205 Artur Keyan 2:38:31 2:38:18 SenM-43 Keyper
100, 55 Manuel Ignacio Roldan Buritica 2:38:43 2:38:43 M40-50 Independent
101, 84 Jose Antonio Viñas Sentís 2:39:58 2:39:55 M40-51 Ce. Ex.Sords
102 76 Béatrice Maitre 2:40:50 2:40:49 F40-2 Run2live Bcn
103, 79 Juan Zaragoza Fernandez 2:42:40 2:42:32 SenM-44
104 ,71 Marilú Fuentes Sotomayor 2:44:09 2:43:54 F40-3 Campeon@S
105, 216 Francesc Gonzalez 2:44:09 2:43:56 M40-52 Campeones
106, 56 Axel Robitz 2:44:47 2:44:30 M40-53
107, 201 Adrian Morlanes Chamero 2:45:19 2:45:08 SenM-45
108,, 57 Javier Sánchez 2:47:52 2:47:51 SenM-46 Cmr
109, 115 Sofia Barbera 2:48:16 2:48:08 F40-4
110, 68 Joanna Vazquez Roman 2:48:24 2:48:19 F40-5 Shibumi Runner
111, 48 Tabare Ascue Ambel 2:48:24 2:48:19 SenM-47 Shibumi Runner
112, 202 Enric Villavieja 2:52:38 2:52:28 SenM-48
113 34 José Luis López Moreno 2:53:52 2:53:50 M40-54 Hipnosis Emocional
114, 61 Maria Romero Giménez 2:53:52 2:53:51 F40-6 Hipnosis Emocional
115, 119 Joan Carles Papiol 2:54:59 2:54:56 M40-55
116, 99 Rubén Borràs Romero 2:55:22 2:55:11 SenM-49 Rios Running Les Franqueses
117, 64 Carmen Rosa Crespo Garcia 2:59:12 2:58:25 SenF-7
118, 213 Enric Canet Ferrer 2:59:13 2:59:00 M40-56
119, 54 Francesc Ibañez I Costa 2:59:14 2:59:01 M40-57 Corleones Team
120, 224 Susana Tell 3:00:32 3:00:17 F40-7
121, 225 Jordi Gabem      3:00:33 3:00:18 M40-58
122 113 Manel Moreno Gea    3:00:48 3:00:35 SenM-50 Red Team
123, 88 Bernat Domenech Lozano    3:03:09 3:03:02 M40-59
124 82 Mª Del Carmen Miguel Garcia    3:12:57 3:12:53 F40-8 Corresolidaris
125 81 Ricardo Lafuente Ginesta    3:13:55 3:13:44 M40-60 No
126 ,65 Pedro Juan Vilaseca Gesteiro    3:13:57 3:13:34 M40-61 C.M. Sigueme
127, 5 Pilar Borrell Lancis        3:20:32 3:20:27 F40-9 Cami Dels Ibers
128,, 67 Jordi Cortés Andrés    3:27:16 3:27:04 M40-62
Resultats per championchip www.championchip