DSC_4789Cursa de Muntanya:

Recorregut de 12,2  

                   PRIMERS premis generals

 Els temps dels primers participants del 2017

                                    MASCULI

nº 1   307        VICTOR  RUBIO MARTINEZ            0:57:50
nº 2  303        ALEXANDRE PAGÈS CUSPINERA 0:58:14
nº 3  519         ERNESTO MILLÀN DE PRADO       0:58:50

                                     FEMENI

        DORSAL                                                                                              TEMS
Nº 1    378      NATI RUBIO MARTINEZ                1:13:23
Nº 2    327     LAURA FERNANDEZ GARCIA      1:17:33
Nº 3   334     GLORIA PEREZ FARRIOLS             1:20:54
                                                VETERANS
                                          
          374                         ROBERTO SALLEM       1:07:29
          76                         BEATRICE MEITRE        2:40:50
 
                                                      PRIMERS LOCALS
 
         303             ALEXANDRE PAGES CUSPINERA    0:58:14
          504                    EVA CORDOVA AIBAR                 1:34:10
 

                                         CLASIFICAÇIO GENERAL  2017

                               Cursa Muntanya La Roca del Vallès – 12,2K


1 307 Victor Doblas Diaz 0:57:50 0:57:50 SenM-1 Terrassasports – Ciclos Trujillo
2 303 Alexandre Pagès Cuspinera 0:58:14 0:58:14 M40-1 Camí Dels Íbers
3 519 Ernesto Millán De Prado 0:58:52 0:58:50 SenM-2 Papa’S Running Montornes
4 309 Raúl Serrano Romeu 1:01:14 1:01:14 SenM-3 C.M. Sigueme
5 308 Rubén Montero Valencia 1:04:17 1:04:17 SenM-4
6 311 Marcel Bau Vila 1:05:17 1:05:12 SenM-5
7 324 Miguel De Pedro Coll 1:05:19 1:05:17 SenM-6 Papa’S Running Montornes
8 372 Fèlix Josep Álvarez Pérez 1:05:21 1:05:20 SenM-7
9 366 Santi Del Valle 1:06:30 1:04:35 SenM-8
10 97 Enrique Vilchez Madrid 1:06:30 1:04:35 SenM-9 Gosesport
11 374 Roberto Sallén 1:07:29 1:07:27 M40-2
12 304 Ulisses Alves 1:08:33 1:08:26 M40-3 Ce Cami Dels Ibers Trail Running
13 528 Fredi Delmas 1:08:58 1:08:51 M40-4
14 315 Madi Madirolas Garcia 1:09:00 1:08:56 M40-5 Tricalavera
15 525 Jose Escudero 1:09:08 1:08:55 M40-6
16 363 Albert Tirado Hermida 1:09:14 1:08:37 SenM-10
17 314 Jesus Redondo Rehecho 1:09:30 1:09:25 SenM-11 Maimakansu
18 317 Sebastian Eduardo Legal 1:11:55 1:11:50 SenM-12
19 310 Pedro Carrilero Pinar 1:12:41 1:12:40 SenM-13
20 507 Javier Mata Rubio 1:12:48 1:12:39 SenM-14
21 368 Jose Luis Paricio Martinez 1:12:48 1:12:39 SenM-15
22 319 Fran Muñoz Perez 1:12:57 1:12:50 M40-7 Ciesc Domingo Catalan
23 338 Sergio Lopez Gironella 1:13:11 1:12:55 SenM-16
24 378 Nati Rubio Martínez 1:13:27 1:13:23 F40-1 Esportiu Penedès
25 322 Oscar Lopez Siso 1:14:18 1:14:08 M40-8
26 369 Alfonso Anton Garcia 1:14:22 1:13:58 M40-9 Maratonianos Baix Montseny
27 321 Antonio Larrosa Lopez 1:15:07 1:15:02 M40-10 Tomaquets
28 511 Miguel Angel Rosales Lorenzo 1:15:17 1:15:10 M40-11 Aire
29 316 Carlos Garcia Arcos 1:15:44 1:15:40 M40-12 L´Aire
30 323 Mario Carrasco Carrasco 1:15:47 1:15:32 M40-13
31 302 Vicent Galí Monfort 1:16:08 1:15:57 SenM-17
32 382 Antonio Romero Espinar 1:16:17 1:16:13 M40-14 L’Aire
33 352 David Sartini 1:16:23 1:16:14 M40-15 Team Hips
34 501 Dani Andrade Garcia 1:16:25 1:16:25 SenM-18
35 356 Jaume Zamora Morera 1:16:25 1:16:23 SenM-19
36 359 Fran Casanovas Valenti 1:16:30 1:16:27 M40-16
37 329 Xevi Porcel Martín 1:16:36 1:16:25 SenM-20 Àgora Running Team
38 526 Francesc Valient Cano 1:16:46 1:16:24 M40-17
39 313 Ivan Pujol Mateo 1:16:48 1:16:39 M40-18 Corredors.Cat
40 513 Jordi Albacete Garcia 1:16:58 1:16:44 SenM-21
41 318 Andreu Domingo Ramis 1:17:30 1:17:21 M40-19 Club Triatló Atles
42 381 Victor Armenta Sanchez 1:17:31 1:17:29 SenM-22 Papa’S Running Montornes
43 514 Javi Uceda Ortega 1:17:35 1:17:28 SenM-23
44 379 Juan Cilleros Duran 1:17:36 1:17:28 SenM-24
45 327 Laura Fernandez Garcia 1:17:38 1:17:33 SenF-1
46 337 Jose Uribe 1:18:11 1:18:06 SenM-25
47 509 Nelson Madarnas Pelaez 1:18:25 1:18:22 SenM-26 Papa’S Running
48 312 Manel Vidal Moliner 1:18:34 1:18:01 SenM-27
49 361 David Morillo Castellano 1:18:44 1:18:35 SenM-28
50 357 Daniel Bravo Sánchez 1:18:44 1:18:36 SenM-29
51 306 Òscar Fernàndez-Conde 1:18:52 1:18:45 M40-20 Els Ìbers
52 521 Miguel Tribaldo 1:19:12 1:19:09 M40-21
53 49 Francisco Pérez Cuestas 1:20:31 1:20:18 SenM-30
54 367 Francesc Albà Bieto 1:20:43 1:20:29 M40-22 Independent
55 334 Gloria Perez Farriols 1:21:00 1:20:54 SenF-2
56 385 Carme Arnau Caupena 1:21:15 1:21:07 F40-2
57 340 Ramon Pérez Bote 1:21:30 1:21:13 M40-23
58 339 Alberto Camarero Angulo 1:21:32 1:21:15 SenM-31
59 335 Fabi Suriñach Pérez 1:22:36 1:22:31 SenM-32
60 326 Txesco Fernández Cantón 1:22:48 1:22:38 M40-24
61 373 Victor Sanchez Solaz 1:23:38 1:23:35 M40-25 Papa’S Running Montornes
62 520 Fernando Calero 1:24:58 1:24:53 M40-26
63 325 Andreu Costa Ramon 1:24:58 1:24:51 M40-27
64 330 Mª Del Carmen Castillo Lopez 1:25:11 1:25:07 F40-3 Born To Run
65 503 Francisco Jose Hernandez Barea 1:25:18 1:25:17 M40-28
66 386 Montse Diaz Luna 1:26:13 1:26:07 F40-4 Running Les Franqueses
67 332 Carlos Maraver Martin 1:26:14 1:26:02 M40-29 Agora Running
68 508 Jordi Fuster Quintana 1:26:17 1:26:16 M40-30
69 389 Miquel Carabaño Cortina 1:26:41 1:26:30 SenM-33
70 517 Rafael Comi Puig 1:26:50 1:26:18 M40-31 Elskekorrenmolt
71 336 Antonio Rodriguez Gonzalez 1:27:50 1:27:46 M40-32 L’Aire
72 502 Jordi Rubio Garcia 1:28:41 1:28:38 SenM-34
73 510 Marta Álvarez Castro 1:29:46 1:29:46 F40-5 C.A Taymory Spiridon
74 365 Daniel Antolin Manzano 1:32:05 1:32:03 SenM-35
75 348 Aina Alba Moreno 1:32:09 1:32:06 SenF-3 Runnair
76 387 Monica Rodriguez Losada 1:32:22 1:32:10 F40-6
77 350 Alex Bornay De Juana 1:33:34 1:33:16 M40-33
78 60 Manuel Zahinos Concepcion 1:33:51 1:33:02 M40-34
79 349 Gisela Alvarez 1:34:05 1:33:51 SenF-4 Duet Fit Runners
80 320 Vicenç Mas Burgada 1:34:05 1:33:51 M40-35
81 380 Ainoa Lazaro Melendez 1:34:15 1:34:02 SenF-5
82 512 Aitor Muñoz Zambrana 1:34:16 1:34:02 SenM-36
83 504 Eva Cordobés Aibar 1:34:26 1:34:10 F40-7
84 63 Francisco Javier Ramos Perez 1:34:45 1:34:38 M40-36 Monodeburra
85 351 Israel Olmedo Martinez 1:34:50 1:34:32 SenM-37
86 358 Carles Garcia Sanchon 1:34:55 1:34:44 M40-37 L’Aire
87 342 Julia Palma Hueso 1:35:40 1:35:23 F40-8 Barcelona C Asual Runners
88 341 Oscar Merino Juez 1:35:40 1:35:23 M40-38
89 515 David Núñez Lara 1:35:47 1:33:27 SenM-38
90 516 Alicia Bernal Ramírez 1:35:48 1:33:25 SenF-6
91 505 Carmen Merino 1:37:47 1:37:30 SenF-7
92 345 Juan Carlos Roldan Arjona 1:37:59 1:37:10 M40-39 Fotuts Per Correr
93 524 Mariana Gómez Ventura 1:40:22 1:40:05 SenF-8
94 344 Pere Rubio Llorente 1:40:22 1:40:04 M40-40
95 364 Gemma Arribas Torre 1:40:59 1:40:49 F40-9
96 301 Enric Ponsí Ripolles 1:41:00 1:40:22 M40-41
97 333 Jaume Farell Malpàs 1:41:31 1:41:23 M40-42 Col.Lectiu Atletes Cardedeu
98 375 Ester Plans Bertran 1:41:31 1:41:22 F40-10 Corrigaires De Cardedeu
99 523 Lourdes Cruz Corral 1:42:59 1:42:50 F40-11
100 360 Cati Junyent Priu 1:46:23 1:46:19 F40-12
101 355 Alexandra Pop 1:52:37 1:52:23 SenF-9
102 384 Josep Mª Queralp Miñano 2:02:35 2:02:35 M40-43 C.A. Running
103 305 Xavier Maynou Raimi 2:06:06 2:05:51 M40-44 Elskekorrenmont
Resultats per championchip www.championchip.cat